جرثقیل قلی‌زاده (هوک)

قیمت جرثقیل سقفی۱۰ تن، 15تن و 20 تن – 1، 3 و 5 تن

قیمت جرثقیل سقفی ۱۰ تن، 15تن و 20 تن و فاکتورهای موثر بر آن:

قیمت جرثقیل سقفی ۱۰ تن، 15تن و 20 تن به موارد زیادی بستگی دارد، از جمله آنها می توان به برند، ظرفیت بارگیری، ارتفاع، شرایط تحویل و نصب، و قطعات مورد استفاده در آن اشاره نمود. چنانچه قصد خرید انواع جرثقیل‌ها را دارید می توانید با جرثقیل قلی زاده تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را کسب نمایید. فاکتورهای موثر بر قیمت جرثقیل سقفی ۱۰ تن، 15تن و 20 تن عبارتند از:

برند تولید کننده دستگاه: برندهای مختلفی در بازار جرثقیل سقفی وجود دارند و قیمت جرثقیل سقفی هر برند ممکن است متفاوت باشد. برای اطلاع از قیمت و خرید جرثقیل های دماگ با ما تماس بگیرید

 

ظرفیت بارگیری: جرثقیل‌های با ظرفیت بارگیری بیشتر معمولا گران‌تر هستند.

ارتفاع دستگاه: جرثقیل‌های با ارتفاع بیشتر نیز ممکن است گران‌تر باشند.

شرایط تحویل و نصب: شرایط تحویل و نصب، مانند محل نصب و دسترسی به آن، می‌تواند بر قیمت دستگاه تاثیر بگذارد.

قطعات مورد استفاده: کیفیت قطعات مورد استفاده در جرثقیل نیز می‌تواند بر قیمت آن تاثیرگذار باشد.

هزینه حمل و نصب: بسته به محل نصب جرثقیل، هزینه‌های حمل و نصب ممکن است بسیار بالا باشد.

هزینه نگهداری و تعمیر: جرثقیل سقفی کارگاهی، مانند سایر ماشین‌آلات، نیاز به تعمیر و نگهداری دارد. این هزینه‌ها شامل، هزینه‌های روانکاری، تعویض قطعات و سرویس‌های دوره‌ای می‌باشند.

هزینه استهلاک: جرثقیل سقفی مانند سایر ماشین‌آلات با گذر زمان ارزشش را از دست می‌دهد و باید هزینه استهلاک آن  را نیز در نظر گرفت.

هزینه بیمه: برای حفاظت از جرثقیل و کاهش هزینه‌های احتمالی ناشی از تصادفات و خسارت‌های احتمالی، باید بیمه‌ای برای دستگاه تهیه نمایید. از همین رو داشتن بیمه می‌تواند باعث بالا رفتن قیمت جرثقیل دماگ شود.

لازم به ذکر است که این فاکتورها تنها بخشی از عوامل موثر بر قیمت جرثقیل سقفی سوله هستند و ممکن است عوامل دیگری نیز در این زمینه تاثیرگذار باشند.

کارایی جرثقیل سقفی 1 تن، 3 و 5 تن:

جرثقیل سقفی با ظرفیت بارگیری 1 تا 5 تن در ساختمان‌ها، کارخانجات و صنایع مختلف استفاده می‌شوند و هر یک از این محصولات، کارایی خاص خود را دارند که در ادامه به برخی از آها اشاره خواهیم کرد:

جرثقیل سقفی ۱۰ تن برای پروژه‌های کوچکتر و سبک‌تر مناسب بوده که نیاز به حمل بارهای سبک و متوسط دارند. این نوع از جرثقیل معمولا در سوله‌ها و کارگاه‌های کوچک و انبارها استفاده می‌شود.

جرثقیل سقفی ۱۵ تن می‌تواند بارهای سنگین‌تر و بزرگتر را جابجا کند و برای پروژه‌هایی با بارگیری متوسط مناسب می‌باشد. این نوع از جرثقیل معمولا در کارخانجات، انبارها، سازه‌های بزرگ و پروژه‌های بزرگتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جرثقیل سقفی ۲۰ تن برای پروژه‌های بزرگ و بارگیری سنگین مناسب است. از این نوع جرثقیل عموما در پروژه‌های بسیار بزرگ، کارخانجات فولاد و ذوب‌آهن و صنایع سنگین استفاده می‌شود.

در انتخاب جرثقیل سقفی، علاوه بر ظرفیت بارگیری، باید به موارد دیگری نیز توجه کرد. به‌عنوان مثال، ارتفاع، شعاع عملیاتی، سرعت، دقت کنترل و نوع کنترل و غیره در کارایی جرثقیل سقفی تاثیرگذار هستند.

خرید انواع جرثقیل سقفی 10 تن

نکات مهم در زمان خرید جرثقیل سقفی ۱۰ تن، 15تن و 20 تن:

خرید و قیمت جرثقیل سقفی ۱۰ تن، 15تن و 20 تن، یک سرمایه‌گذاری اساسی محسوب می‌شود. در زمان خرید این محصول می‌بایست به نکات خاصی توجه داشته باشید که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

انتخاب برند معتبر:

مهمترین نکته در خرید جرثقیل سقفی، انتخاب برندی معتبر بوده که قطعات مورد استفاده دستگاه را تولید کرده است. برندهای معتبر، عموما دارای کیفیت و استحکام بیشتری هستند و همچنین خدمات پس از فروش بهتری را ارائه می‌دهند.

برای مثال برندهای آلمانی دماک (DEMAG) اشتایل (STAHL) و آبوس (ABUS) گزینه‌های مطمئنی به حساب می‌آیند.

تعیین نیازهای خود:

پیش از خرید جرثقیل سقفی سوله، نیازهای خود را مشخص کنید. برای مثال، باید تعیین کنید که در چه شرایطی قصد استفاده از جرثقیل را دارید، چه ظرفیتی از جرثقیل برای شما مناسب است و چه نوع کنترلی را ترجیح می‌دهید؟

تعیین تک پل یا جفت پل بودن جرثقیل نیز باید پیش از هر مورد دیگری توسط کارشناسان محاسبه و تعیین گردد.

بررسی مشخصات فنی:

قبل از خرید جرثقیل سقفی استوک، باید مشخصات فنی آن را بررسی کنید. این موارد شامل ظرفیت بارگیری، شعاع عملیاتی، ارتفاع، سرعت، دقت کنترل و نوع آن هستند.

بررسی شرایط قرارداد:

شرایط قرارداد خرید باید به دقت بررسی شود. می‌بایست توجه نمایید که این شرایط شامل هزینه‌های نصب، نگهداری، بیمه و شرایط پس از فروش می‌شود یا خیر.

قیمت بالابر سقفی و دروازه ای 15 تن

امکانات و خدمات پس از فروش:

باید اطمینان حاصل کرد که برای خدمات پس از فروش، شرکت فروشنده امکانات لازم را ارائه ‌می‌دهد. این مورد شامل خدمات نگهداری، تعمیر و پشتیبانی و همچنین تامین قطعات یدکی است.

بررسی مجوزها:

برای خرید و استفاده از جرثقیل سقفی، باید مجوزهای مربوطه را دریافت کرده و در این خصوص بررسی‌های لازم صورت گیرد.

جمع‌بندی:

قیمت جرثقیل سقفی ۱۰ تن، 15تن و 20 تن به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. در این مقاله تلاش کردیم تا نکاتی را در این خصوص خدمتتان بیان کنیم. چنانچه قصد خرید این محصول را دارید، می توانید با جرثقیل قلی زاده تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب نمایید. همچنین پیش از خرید این دستگاه بهتر است به نکات خاصی توجه کنید. برای مثال، نیازهای خود را شناسایی کرده و هدف‌تان را مشخص کنید، مشخصات فنی جرثقیل را به خوبی بررسی نموده و سعی کنید خرید خود را از برندهای معتبر انجام دهید. همچنین اطمینان حاصل کنید که دستگاه انتخابی شما دارای خدمات پس از فروش می‌باشد. این موارد شامل خدمات نگهداری، تعمیر و پشتیبانی و همچنین تامین قطعات یدکی هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استعلام قیمت جرثقیل و قطعات