جرثقیل قلی‌زاده (هوک)

خرید بالابر دماگ مدل DK ظرفیت 500 کیلو، 1 تن، 3تن و 5 تن- برقی زنجیری

بالابر برقی زنجیری دماگ مدل DK یک وینچ برقی باکیفیت و پر‌قدرت آلمانی است که توسط شرکت خوشنام دماگ ساخته شده است و در ظرفیت‌های 500 کیلوگرم، 1 تن، 3 تن و 5 تن ارائه می‌شود. شما می‌توانید بالابر برقی زنجیری دماگ مدل DK 500 کیلو، 1 تن، 3تن و 5 تن را از همین صفحه خریداری کنید.

Demag یک برند شناخته‌شده در زمینه جرثقیل و بالابرهای صنعتی می‌باشد. این شرکت طیف گسترده‌ای از بالابرها را ارائه می‌دهد که برای رفع نیازهای مختلف بلند‌کردن و جابجایی، طراحی شده‌اند. بالابرهای Demag به دلیل ساخت کیفیت بالا، مهندسی دقیق و قابل اطمینان، شهرت دارند.

Demag انواع بالابرها از جمله بالابرهای زنجیری، بالابرهای سیم بکسل و بالابرهای وینچ باز را ارائه می دهد.

 

درباره بالابر برقی زنجیری دماگ مدل DK 500 کیلو، 1 تن، 3تن و 5 تن

همان‌طور که از نامش پیداست، بالابر برقی زنجیری دماگ مدل DK از انواع زنجیری بالابرهای دماگ است که در ظرفیت‌ها و ارتفاع‌های مختلف موجود است. این بالابر برای کاربردهای مختلف، مانند صنایع گوناگون، کارگاه‌ها و کارخانه‌ها، انبار‌ها و سوله‌ها قابل استفاده است.

بالابرهای زنجیری برخلاف انواع بکسلی، قیمت بسیار کمتری دارند. آنها برای استفاده‌های معمول مناسب هستند و می‌توانند بارها را تا 6 متر جابجا کنند. این جرثقیل‌ها حداکثر 20 تن محصول را بر اساس ظرفیت انتخابی حمل می‌کنند.

 

انواع بالابر برقی زنجیری دماگ مدل DK از دو چرخ‌دنده تشکیل شده‌اند که یک زنجیر دور آنها پیچیده شده است. با حرکت چرخ‌دنده‌ها به وسیله نیروی برق، زنجیر به حرکت درآمده و بار متصل‌شده به قلاب انتهایی را جابجا می‌کند.

این بالابرها برای جابجایی بار در مکان‌های سربسته استفاده می‌شود. با اتصال به سقف، بالابر فیکس شده و با استفاده از زنجیر به بار مورد نظر متصل و آن را جابجا می‌کند.

ویژگی‌های بالابر برقی زنجیری دماگ مدل DK 500 کیلو، 1 تن، 3تن و 5 تن

  • برق سه فاز رنج 380 ولت تا 400 ولت AC
  • اندازه کوچک مناسب برای کارگاه
  • نصب در زمان کم
  • ایمنی بالا و قابل اطمینان
  • دارای گیربکس و ترمز ایمن
  • کنترل آویزی قابل تنظیم ارتفاع

 

روش کار ویژگی‌های بالابر برقی زنجیری دماگ مدل DK 500 کیلو، 1 تن، 3تن و 5 تن

روش کار این بالابر ساده است. الکتروموتور دستگاه، نیروی برق را به نیروی مکانیکی تبدیل کرده، از آن برای حرکت چرخ‌دهنده‌ها استفاده می‌کند. چرخ‌دهنده‌ها نیروی موتور را تقویت کرده و به نیروی بسیار بزرگتری تبدیل می‌کنند. این نیرو زنجیر متصل به بار را کشیده و بار متصل‌شده را جابجا می‌کند. قدرت موتور و گیربکس، نقش مهمی در توان باربری دستگاه دارند.

روش خرید ویژگی‌های بالابر برقی زنجیری دماگ مدل DK 500 کیلو، 1 تن، 3تن و 5 تن

بالابرهای برقی زنجیری با قیمت حدود یک‌دهم انواع بکسلی توسط مجموعه جرثقیل قلی‌زاده ارائه می‌شوند. شما می‌توانید از طریق همین صفحه ویژگی‌های بالابر برقی زنجیری دماگ مدل DK 500 کیلو، 1 تن، 3تن و 5 تن را سفارش داده و خریداری کنید. این بالابرها معمولا به شکل استوک در بازار ایران موجود هستند. برای خرید انواع نو و استوک این بالابر، به کارشناسان جرثقیل قلی‌زاده پیام دهید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استعلام قیمت جرثقیل و قطعات