جرثقیل قلی‌زاده (هوک)

قلاب جرثقیل سیم‌بکسلی و زنجیری 4 به 1 دماگ و آبوس

قلاب جرثقیل سیم‌بکسلی و زنجیری

قلاب جرثقیل سیم بکسلی و زنجیری در بالا بردن، جابجایی و حمل اجسام سبک و سنگین کارایی دارد. از نظر نوع کارایی از این دو نوع جرثقیل انتظارات متفاوتی می‌توان داشت. قلاب جرثقیل که واسطه بین بار و بالابر می‌باشد، با توجه به نوع جرثقیل، انتخاب خواهد شد.

مجموعه بازرگانی جرثقیل قلی‌زاده، تنها وارد‌کننده تجهیزات و متعلقات انواع جرثقیل‌های سقفی و صنعتی است. در وب‌سایت این مجموعه، شما قادر خواهید بود علاوه‌بر مشاهده محصولاتی چون قلاب جرثقیل سیم‌بکسلی و زنجیری 4 به 1 دماگ و آبوس، قیمت آنها را نیز مشاهده نموده و خرید به‌صرفه‌ای را تجربه کنید.

در این مقاله اطلاعات بیشتری در مورد جرثقیل‌های سیم‌بکسلی و زنجیری و قلاب‌های آنها در اختیار شما قرار داده خواهد شد. پس تا پایان ما را همراهی کنید.

 

جرثقیل یا وینچ زنجیری و کاربرد آن

در جرثقیل‌ زنجیری که به وینچ زنجیری نیز شناخته می‌شود، زنجیر به‌عنوان عامل انتقال نیروی محرک برای جابجایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع جرثقیل در دو مدل دستی و برقی موجود بوده و در صنایع و کارگاه ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. نوع دستی آن ساده‌تر و سبک‌تر است. در حالی که مدل‌های برقی این دستگاه برای جابجایی‌های سریعتر و سنگین‌تر کارایی دارند. هزینه پایین نگهداری این نوع وینچ و مقاومت بالای آن در شرایط جوی مختلف، کارایی آن را در کارگاه‌های کوچک و کارهای کم‌حجم و سبک بسیار بالا برده است.

قلاب جرثقیل زنجیری
قلاب جرثقیل زنجیری

 

جرثقیل سیم‌بکسلی و کارایی آن

از نظر کارایی، جرثقیل سیم‌بکسلی نیز همچون مدل زنجیری در جابجایی، حمل و انتقال اجسام کارایی دارد. تفاوت این دو، در عملکرد آنها می‌باشد. از جرثقیل‌های سیم‌بکسلی در کارگاه‌های صنعتی کوچک و بزرگ و در جابجایی‌هایی با ظرفیت‌ها و احجام بالا استفاده می‌شود. هوک جرثقیل در این نوع وینچ ها معمولا از مقاومت و تناژ گسترده‌تری و بالاتری برخوردار است تا تحمل اوزان بیشتر را به‌خوبی داشته باشند. این دستگاه از عمر مفید بسیار بالایی برخوردار بوده، در شرایطی با حرارت و گرمای زیاد دوام خوبی از خود به نمایش گذاشته و در جابجایی اجسام چند تکه پرکاربرد می‌باشد.

انتخاب قلاب جرثقیل مناسب

در جرثقیل‌های زنجیری و سیم‌بکسلی، با‌توجه به میزان ضربه و فشار وارده یا وزنی که دستگاه تحمل خواهد کرد، قلاب جرثقیل مناسب انتخاب می‌شود. قلاب‌ها در انواع سینگل و دوبل، چشمی و چرخشی، آهنگری، C شکل و درام موجود هستند. خرید این تجهیزات با آگاهی از محیط کاری، حجم کار، وزن کالاها، بسته‌ها و اجسام و نوع جرثقیل انجام می‌پذیرد. از این هوک‌ها به‌عنوان نقطه اتصال متعلقات و قطعات دیگر جرثقیل همچون توپ تخریب و … نیز استفاده خواهد شد.

یک خرید به صرفه و مطمئن با گروه صنعتی قلی‌زاده

چنانچه برای خرید قلاب جرثقیل سیم‌بکسلی و زنجیری 4 به 1 دماگ و آبوس به دنبال یک فروشگاه معتبر و مورد اعتماد هستید، به شما مجموعه صنعتی و بازرگانی قلی‌زاده را پیشنهاد می‌کنیم. در وب‌سایت این فروشگاه، کلیه خریداران قادر خواهند بود، قلاب جرثقیل‌های زنجیری و سیم‌بکسلی را به‌همراه مشخصه‌های آنها مشاهده کرده و به‌صورت غیر حضوری اقدام به خرید آن نمایند. در این فروشگاه، یک خرید به‌صرفه و مطمئن را تجربه خواهید کرد.

خرید کلیه تجهیزات جرثقیلی در مجموعه بازرگانی قلی‌زاده
خرید کلیه تجهیزات جرثقیلی در مجموعه بازرگانی قلی‌زاده
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استعلام قیمت جرثقیل و قطعات