جرثقیل قلی‌زاده (هوک)

هوک و قلاب بالابر دماگ از 1 تن تا 50 تن DEMAG

هوک و قلاب بالابر دماگ

هوک و قلاب بالابر دماگ یکی از محصولات با‌کیفیت و بادوام این برند است. با استفاده از این نوع هوک، امکان جدا کردن و خارج کردن بار از داخل قلاب به سادگی امکان‌پذیر می‌باشد. قلاب جرثقیل، که در زبان لاتین به آن هوک (HOOK) گفته می‌شود، در جرثقیل‌های سقفی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به دلیل حمل و جابجا کردن بارهای سنگین به کمک این قلاب‌ها، ایمنی و استحکام آنها اهمیت ویژه‌ای دارد.

شرکت بازرگانی قلی‌زاده به‌عنوان تنها وارد‌کننده مستقیم تجهیزات و متعلقات جرثقیل‌های سقفی و صنعتی در کشور، هوک و قلاب بالابر دماگ از 1 تن تا 50 تن DEMAG آلمان را با قیمت بسیار مناسب عرضه داشته و به‌فروش می‌رساند.

مشخصه‌ها و استانداردهای قلاب بالابر دماگ

هوک جرثقیل دارای کلاس‌های کاری متفاوتی است. بر اساس این تقسیم‌بندی، میزان وزن قابل تحمل توسط این قلاب‌ها متغیر خواهد بود. هوک و قلاب بالابر دماگ، از سنگین‌ترین به سبک‌ترین وزن، در 5 گروه یا کلاس کاری M /P /S /T /V در دسترس قرار داده می‌شود. بر روی قلاب یا هوک جرثقیل‌های سقفی، پارامتر NR درج شده که میزان ظرفیت و تحمل بار قلاب را تعیین خواهد کرد.

این پارامتر در قلاب بالابر دماگ با حروف RSN مشخص شده است. که محدوده آن در هوک بالابر دماگ، از یک تا 50 تن تعریف و تعیین شده است.

 در زمان خرید هوک برای جرثقیل، توجه به چه فاکتورهایی اهمیت دارد؟

انتخاب و خرید ابزار و تجهیزات صنعتی، می‌بایست با آگاهی و شناخت صورت پذیرد. این نکته در زمان خرید قلاب جرثقیل نیز صادق خواهد بود. این محصول، بر‌اساس استانداردهایی طبقه‌بندی می‌شود و هر کدام از آنها کارایی مخصوص به خود را دارا می‌باشند.

قلاب بالابر دماگ، 2 تنی و 5 تنی
قلاب بالابر دماگ، 2 تنی و 5 تنی

 

از جمله فاکتورهایی که در زمان انتخاب قلاب بالابر دماگ بایستی مد‌نظر قرار داد، می‌توان موارد زیر را برشمرد:

  • گروه کاری یا RSN، این فاکتور تعیین‌کننده ظرفیت قلاب بوده و آگاهی از آن اهمیت زیادی دارد.
  • ریوینگ، قرقره یا فال قلاب: این فاکتور نوع قرقره هوک جرثقیل را تعیین خواهد کرد. به‌عنوان مثال هوک دو فال، دارای دو قرقره است. فال قلاب می‌تواند یک، دو، چهار، شش و هشت باشد.
  • جنس بدنه قلاب
  • قطر قرقره هوک و سیم بکسل قرار گرفته در آن: قطر قرقره در قلاب جرثقیل از 200 تا 440 میلی‌متر متغیر است.

تجربه یک خرید مطمئن با مجموعه جرثقیل قلی زاده

با توجه به اطلاعات داده شده، چنانچه قصد خرید هوک و قلاب بالابر دماگ از 1 تن تا 50 تن DEMAG اصل و با‌کیفیت را دارید، به شما مجموعه بازرگانی جرثقیل قلی‌زاده را پیشنهاد می‌کنیم. این شرکت، با حذف واسطه‌ها و به‌عنوان وارد‌کننده مستقیم تجهیزات جرثقیل‌های سقفی، محصولات اورجینال را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت به مشتریان خود عرضه می‌دارد.

خرید انواع قلاب بالابر دماگ اصل از وب‌سایت جرثقیل قلی‌زاده
خرید انواع قلاب بالابر دماگ اصل از وب‌سایت جرثقیل قلی‌زاده

 

 

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استعلام قیمت جرثقیل و قطعات