جرثقیل قلی‌زاده (هوک)

موتورگیربکس دماگ ZBR

موتورگیربکس دماگ ZBR، موتور و گیربکسی است که برای بالابرهای شرکت دماگ، مدل ZBR ساخته شده است. این بالابرها برای حمل افقی و عمودی بار استفاده می‌شوند و از موتورهای سری Z یا موتورهای روتور استوانه‌ای (cylindrical-rotor motors) بهره می‌برند.

موتورهای روتور استوانه‌ای نوعی موتور الکتریکی هستند که معمولاً در کاربردهای صنعتی و تولیدی مورد استفاده قرار می‌گیرند. آنها به دلیل گشتاور بالا و عملکرد کارآمد خود شناخته شده‌اند. این موتورها از یک روتور استوانه‌ای تشکیل شده‌اند که در داخل استاتور (بخش ثابت موتور) می‌چرخد. روتور از یک سری سیم تشکیل شده است که عایق شد‌‌اند و استاتور با سیم‌پیچ‌هایی پیچیده می‌شود.

هنگامی که جریان الکتریکی به موتور وارد می‌شود، میدان مغناطیسی ایجاد می‌کند که باعث چرخش روتور می‌شود. طراحی موتور، امکان گشتاور بالا در سرعت‌های پایین را فراهم می‌کند. این ویژگی موتورگیربکس دماگ  ZBR  را برای جابجایی بارهای سنگین ایده آل می‌کند.

موتورگیربکس دماگ ZBR

 

درباره موتورگیربکس دماگ ZBR

موتورگیربکس دماگ ZBR، از یک موتور سری Z  دماگ به همراه یک گیربکسِ متصل تشکیل شده است. با خرید این دستگاه، دیگر نیازی به تهیه گیربکس نیست؛ زیرا گیربکسِ سازگار با این موتور، از قبل به آن متصل شده است.

این موتور گیربکس، در ساختار بالابر ZBR قرار می‌گیرد. اگرچه این بالابرها همراه با موتور ارائه می‌شوند، اما امکان تهیه موتورگیربکس به‌شکل جداگانه و به‌عنوان قطعات یدگی نیز وجود دارد.

بالابر ZBR Demag نوعی تجهیزات بالابری است که برای جابجایی بارهای سنگین به‌صورت عمودی و افقی استفاده می‌شود. این محصول توسط Demag Cranes & Components، تامین‌کننده پیشرو جرثقیل‌های صنعتی و بالابرها طراحی و تولید شده است.

این دستگاه مجهز به طیف وسیعی از ویژگی‌های ایمنی، از جمله محافظت در برابر اضافه بار، دکمه توقف اضطراری و سوئیچ‌های مختلف است. بالابر ZBR Demag هم به‌شکل ثابت و هم به‌شکل متحرک بر روی ریل‌ها قابل استفاده است.

حرف Z در ابتدای نام بالابر ZBR به معنای استفاده از موتورهای سری Z دماگ در این بالابر است. همان‌طور که ذکر شد، این موتورهای از نوع روتور استوانه‌ای هستند و برای حمل بارهای سنگین مناسب‌اند.

حرف B در میانه ZBR به معنای این است که این نوع بالابر با ترمز داخلی ارائه می‌شود. به دلیل داشتن ترمز این بالابرها بسیار ایمن هستند و در مواقع لزوم توقف می‌کنند.

 

ویژگی‌های موتورگیربکس دماگ ZBR

ویژگی‌های موتورگیربکس دماگ ZBR به شرح زیر است:

  • ارائه موتور و گیربکس در یک محصول
  • کیفیت فوق‌العاده بالا
  • خروجی موتور تا 45 کیلو وات
  • درایوهای تغذیه اینورتر برای تنظیم سرعت در جابجایی‌ها
  • مهندسی پروژه ساده
  • راندمان درایو بالا
  • 2، 4، 6 یا 8 قطب
  • موتورهای دو سرعته تعویض قطب
  • موتور با ترمز دیسکی

خرید موتورگیربکس دماگ ZBR

مجموعه جرثقیل قلی‌زاده، به عنوان تنها وارد‌کننده مستقیم جرثقیل‌های سقفی، موتورگیربکس دماگ ZBR را با قدرت‌های مختلف ارائه می‌کند. اگر قصد خرید این نوع موتور گیربکس را دارید، می‌توانید از طریق همین صفحه اقدام کنید و محصول مورد نظر را به‌شکل آنلاین خریداری نمایید. همچنین برای اطلاع از قیمت‌ها می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

منبع: https://www.demagcranes.com/en/products/drives/motors/cylindrical-rotor-motors

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استعلام قیمت جرثقیل و قطعات