جرثقیل قلی‌زاده (هوک)

الکتروموتور جرثقیل سقفی دماگ DC COM زنجیری برقی 500 کیلو، 1 تن، 3تن و 5 تن

الکتروموتور جرثقیل سقفی زنجیری برقی دماگ DC COM ، الکتروموتوری است که برای جرثقیل سقفی زنجیری برقی دماگ DC COM  طراحی شده است و در قدرت‌های مختلف برای بلندکردن بارهایی با وزن 500 کیلو، 1 تن، 3تن و 5 تن ارائه می‌شود. شما می‌توانید این الکتورموتور را در قدرت‌های مختلف ذکرشده از همین صفحه خریداری کنید.

الکتروموتور دماگ

 

درباره الکتروموتور جرثقیل سقفی زنجیری برقی دماگ DC COM

این محصول، موتور الکتریکی است که برای تولید نیروی حرکت در بالابرهای سقفی زنجیری برقی دماگ DC COM  ساخته شده است. انواع بالابر سقفی، برای نصب و جابجایی بار در مکان‌های سربسته طراحی شده‌اند. آنها به دو نوع زنجیری و سیم‌ بکسلی تقسیم‌بندی می‌شوند. انواع زنجیری، سبک‌وزن‌تر بوده و برای حمل بارهای سبک‌تری ساخته شده‌اند.

به همین دلیل هم موتورهای استفاده‌شده در این بالابرها به اندازه موتورهای استفاده‌شده در بالابرهای بکسلی قوی نیستند و می‌توانند بر حسب مدل و قدرت موتور، حداکثر تا 10 تن بار را حمل کنند. موتورهای بالابر زنجیری دماگ، نسبت به انواع سیم‌ بکسلی قیمت بسیار کمتری دارند و به همین دلیل می‌توان از آنها در صنایع سبک، سوله‌ها و کارگاه‌ها، با قیمت حداقلی استفاده کرد.

روش کار  دماگ DC COM

بدون در نظر‌گرفتن ظرفیت حمل بار، الکتروموتورهای جرثقیل سقفی زنجیری برقی دماگ DC COM  به شکل یکسانی عمل می‌کنند. آنها انرژی الکتریکی برق را به انرژی مکانیکی تبدیل کرده و آن را برای حمل بار در اختیار گیربکس قرار می‌دهند. گیربکس با استفاده از چرخ‌دنده‌ها، نیرو را چندیدن‌ برابر کرده و زنجیری را که به چرخ‌دنده‌ها متصل است، می‌کشد تا بار را جابجا کند. بالابرهای زنجیری بر خلاف انواع سیم‌ بکسلی دارای درام و قرقره نیستند و به وسیله چرخ‌دنده‌ها، زنجیر را می‌کشند. آنها ساختار بسیار ساده‌تری نسبت به انواع سیم‌ بکسلی دارند.

موتور جرثقیل سقفی دماگ DH2000

ویژگی‌های الکتروموتور جرثقیل سقفی برقی

  • نصب و راه‌اندازی ساده
  • هندلینگ ارگونومیک
  • کنترل کنتاکتور 24 ولت
  • دو سرعت بالابر به صورت استاندارد
  • طراحی جمع‌و‌جور
  • امکان بلند‌کردن سریع و کارآمد بارهای سنگین
  • کیفیت بالا

خرید الکتروموتور جرثقیل سقفی زنجیری برقی دماگ DC COM

اگر قصد خرید الکتروموتور جرثقیل سقفی زنجیری برقی دماگ را دارید، می‌توانید این محصول را با قدرت‌های مختلف برای حمل بار 500 کیلوگرم تا 5 تن از همین صفحه خریداری کنید. با توجه به استفاده از این موتورها در بالابرهای زنجیری، قیمت آنها بسیار پایین‌تر و به‌صرفه‌تر از انواع سیم‌ بکسلی است. با استفاده از این الکتروموتور‌ها می‌توانید بدون نیاز به نیروی دست، بارهای سنگین را فشار یک دکمه جابجا کنید و صرفه‌جویی زیادی در نیروی کار و هزینه‌ها داشته باشید.

جرثقیل قلی‌زاده الکتروموتورها و بالابرهای خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می‌دهد.

منبع

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استعلام قیمت جرثقیل و قطعات