جرثقیل قلی‌زاده (هوک)

جرثقیل سقفی دماگ DH2000 دو سرعته و چهار کاره سیم بکسلی

جرثقیل‌های سقفی به عنوان مهمترین ابزارهای ساختمانی از قطعات متعددی ساخته می‌شوند. این قطعات شامل موتورگیربکس جرثقیل سقفی دماگ، الکتروموتور جرثقیل سقف دماگ، قلاب‌های آویزی، سیم بکسل یا زنجیر ئ غیره می‌شوند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در کارگاه‌های کوچک و یا کارخانجات عظیم، جرثقیل‌های کوچکی را ببینید که بار‌های بسیار سنگینی را حمل می‌کنند. این جرثقیل‌ها همان جرثقیل سقفی هستند.

جرثقیل سقفی دماگ مدل DH2000 موجود در انبار

جرثقیل‌های سقفی مدل P و DH که توسط کمپانی آلمانی دماگ تولید می‌شوند، جزو با کیفیت‌ترین ابزار‌های کارگاهی حال حاضر بازار هستند. این جرثقیل ها در واقع مهمترین کار در کارخانجات، یعنی انتقال بارهای سنگینی که برای حمل شدن به وسلیه‌ی نیروی انسانی ممکن نیست را از محلی به محل دیگر دارند. در ادامه‌ی این متن می‌خواهیم با موتورگیربکس جرثقیل سقفی دماگ DH2000 دو سرعته و چهار کاره سیم بکسلی آشنا شویم.

موتورگیربکس جرثقیل سقفی دماگ DH2000 دو سرعته و چهار کاره سیم بکسلی

ساز و کار این موتورگیربکس پیچیده نیست اما از قطعات متعددی ساخته شده است. جرثقیل‌های سقفی به صورت کلی به دو مدل زنجیری و سیم بکسلی تقسیم‌بندی می‌شوند. عملکرد جرثقیل‌های سیم بکسلی به مراتب بهتر از جرثقیل‌های زنجیری است. در موتور گیربکس این جرثقیل، یک قسمت برای جمع شدن سیم بکسل قرار داده شده که با حرکت دورانی با بالا کشیدن بار، سیم را به دور خودش جمع می‌کند. در جرثقیل‌های زنجیری اما شاهد وجود باکس اضافه‌ای کنار موتور هستیم که زنجیر در آن جمع می‌شود.

جرثقیل سقفی دماگ دو سرعته و چهار کاره سیم بکسلی

 

موتورگیربکس جرثقیل سقفی دماگ DH2000 دو سرعته و چهار کاره سیم بکسلی همانطور که از اسمش پیداست دو سرعت متفاوت دارد. یکی معمولی برای جابجایی سریع‌تر اجسام و یکی کندتر برای برداشتن و قراردادن بارهای حساس با احتیاط بیشتر. این کاهش دور موتور و سرعت تنظیم شده، باعث افزایش قدرت و عملکرد آن شده است. این مدل از جرثقیل دماگ مدل DH دارای سیم بکسل برای کشیدن بار است. اگرچه که طول عمر سیم بکسل کمی‌ کمتر از زنجیر است، اما هزینه‌های تعویض و نگهداری آن برای شما راحت‌تر است. باید به این نکته توجه کنید که، با رعایت نکات ایمنی و نگهداری اصولی، هر دو مورد می‌توانند سال‌ها برای شما کار کند.

یکی دیگر از ویژگی‌های بارز موتورگیربکس جرثقیل سقفی دماگ DH2000 دو سرعته و چهار کاره سیم بکسلی، استحکام، طول عمر بالا و دقت در عملکرد دستگاه است. این مدل از جرثقیل‌های سقفی بسیار دقت خوبی دارند، از همین نظر برای استفاده از پروژه‌هایی با سرعت پایین و دقت بالا مناسب می‌باشند. همچنین استحکام موتور و استفاده از قطعات با کیفیت، باعث افزایش طول عمر این قطعه مصرفی شده است.

 

جرثقیل سقفی دماگ DH2000 با کاسکه و موتورهای محور عرضی

نحوه خرید از وبسایت قلی زاده

مجموعه جرثقیل سقفی قلی‌زاده به عنوان وارد کننده اصلی جرثقیل‌های سقفی برقی خصوصا جرثقیل سقفی کمپانی دماگ، در ایران، شرایطی را فراهم کرده است که شما بتوانید در صورت نیاز، قطعات جرثقیل‌های سقفی را از این مجموعه خریداری کنید. شما به راحتی می‌توانید با مراجعه به دسته‌بندی‌های مختلف جرثقیل قلی‌زاده، مدل مورد نظرتان را جستجو کرده و قطعات مصرفی جرثقیل‌های سقفی خود را با تضمین قیمت، گارانتی مطلوب و کیفیت مناسب از این پلتفرم تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استعلام قیمت جرثقیل و قطعات