جرثقیل قلی‌زاده

موتورگیربکس جرثقیل سقفی دماگ DH2000 دو سرعته و چهار کاره سیم بکسلی

جرثقیل‌های سقفی به عنوان مهمترین ابزارهای ساختمانی از قطعات متعددی ساخته می‌شوند. این قطعات شامل موتورگیربکس جرثقیل سقفی دماگ، الکتروموتور جرثقیل سقف دماگ، قلاب‌های آویزی، سیم یا زنجیر می‌شوند.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در ساختمان‌های نیمه کاره جرثقیل‌های کوچکی را ببینید که بار‌های بسیار سنگینی را حمل میکنند. این جرثقیل ها همان جرثقیل دماگ DH هستند.

جرثقیل‌هایی که توسط کمپانی آلمانی دماگ تولید می‌شوند، جزو با کیفیت‌ترین ابزار‌های ساختمانی حال حاضر بازار هستند. این جرثقیل ها در واقع مهمترین کار در ساختمان‌ها، یعنی انتقال بار و مصالح ساختمانی از زمین به طبقات را دارند.

در ادامه  این متن می‌خواهیم با موتورگیربکس جرثقیل سقفی دماگ DH2000 دو سرعته و چهار کاره سیم بکسلی آشنا شویم.

موتورگیربکس جرثقیل سقفی دماگ DH2000 دو سرعته و چهار کاره سیم بکسلی

 

 

ویژگی‌های موتورگیربکس جرثقیل سقفی دماگ DH2000 دو سرعته و چهار کاره سیم بکسلی

ساز و کار این موتور گیربکس پیچیده نیست اما از قطعات متعددی ساخته شده است. جرثقیل‌های سقفی به صورت کلی به دو مدل زنجیری و سیم بکسلی تقسیم بندی می‌شوند. عملکرد جرثقیل‌های سیم بکسلی به مراتب بهتر از جرثقیل‌های زنجیری است.

در موتور گیربکس این جرثقیل، یک قسمت برای جمع شدن سیم بکسل قرار دارد که با حرکت دورانی با بالا کشیدن بار، سیم را به دور خودش جمع می‌کند. در جرثقیل‌های زنجیری اما شاهد وجود باکس اضافه‌ای کنار موتور هستیم که زنجیر در آن جمع می‌شود.

موتورگیربکس جرثقیل سقفی دماگ DH2000 دو سرعته و چهار کاره سیم بکسلی همانطور که از اسمش پیداست دو سرعت متفاوت دارد. این کاهش دور موتور و سرعت تنظیم شده، باعث افزایش قدرت و عملکرد آن شده است. همچنین موتور‌های گیربکس DH2000 چهارکاره هستند. به صورت عمودی، افقی، آویزی و کششی قابلیت حمل و کشش بار را دارند.

این مدل از جرثقیل دماگ DH دارای سیم بکسل برای کشیدن بار است. اگرچه که طول عمر سیم بکسل کمی‌ کمتر از زنجیر است، اما هزینه‌های تعویض و نگهداری آن برای شما راحت‌تر است. باید به این نکته توجه کنید که، با رعایت نکات ایمنی و نگهداری اصولی می‌تواند سالها برای شما کار کند.

یکی دیگر از ویژگی‌های بارز موتورگیربکس جرثقیل سقفی دماگ DH2000 دو سرعته و چهار کاره سیم بکسلی، استحکام، طول عمر بالا و دقت در عملکرد دستگاه است. این مدل از جرثقیل‌های سقفی بسیار دقت خوبی دارند، از همین نظر برای استفاده از پروژه‌هایی با سرعت پایین و دقت بالا مناسب هستند. همچنین استحکام موتور و استفاده از قطعات با کیفیت باعث افزایش طول عمر این قطعه مصرفی شده است.

جرثقیل سقفی سوله

 

نحوه خرید از وبسایت قلی زاده

وبسایت جرثقیل قلی زاده به عنوان نماینده رسمی‌کمپانی دماگ در ایران، امروز شرایطی را فراهم کرده است که شما بتوانید در صورت نیاز قطعات جرثقیل‌های سقفی را از این وبسایت خریداری کنید.

شما به راحتی می‌توانید با مراجعه به دسته بندی‌های مختلف جرثقیل قلی زاده، مدل مورد نظرتان را جستجو کنید. همچنین می‌توانید قطعات مصرفی جرثقیل‌های سقفی خود را با تضمین قیمت و کیفیت از این پلتفرم تهیه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاستعلام قیمت جرثقیل و قطعات