جرثقیل قلی‌زاده

دماگ تولیدکننده انواع جرثقیل و قطعات آن

شرکت دماگ یکی از بزرگترین کارخانه تولید لوازم و تجهیزات صنعتی در آلمان می باشد. این کمپانی با فعالیت گسترده خود، حدود یک قرن است که شروع به کار کرده است. محصولات شرکت دماگ در سراسر دنیا مورد استقبال قرار گرفته است. به گونه ای می توان گفت در تمامی نقاط جهان مصرف کننده و خواهان مخصوص به خود را جذب کرده است. محصولات و تجهیزات این مجموعه در کشورمان نیز مورد توجه و انتخاب بسیاری از کارفرمایان و شرکت های خدماتی قرار گرفته است. از مهمترین دلایل محبوبیت محصولات کمپانی دماگ، کیفیت و کارایی بالایی تجهیزات عرضه شده می باشد. هم چنین این محصولات با ضمانت طول عمر بالا توانسته است در اولویت بسیاری از خریداران قرار بگیرد. تجهیزات و محصولات دماگ در طول عمر خود به ندرت نیاز به تعمیرات پیدا کرده و در صورت خرابی به راحتی قابل تعمیر می باشند. تنوع بسیار محصولات دماگ، پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سراسر نقاط دنیا شده است.

جرثقیل سازی دماگ، تولید کننده تجهیزات سنگین توسط کنه کرین فنلاند کنترل می شود. این مجموعه ساخت و تولید انواع مختلف جرثقیل های صنعتی را بر عهده دارد. از انواع جرثقیل های تولیدی دماگ می توان به جرثقیل های کابین دار، جرثقیل تک پل، جرثقیل سقفی و دروازه ای اشاره کرد. کاربرد فراوان محصولات شرکت دماگ، مطابق با نیاز مخاطبان بوده و در هر شرایطی می توان فرصت بهره برداری از این محصولات را داشت. در عصر امروزی دنیا این کمپانی را با نام جرثقیل های دماگ می شناسند.

تاریخچه کمپانی دماگ

شرکت دماگ آلمان با داشتن 19 دفتر اصلی پخش در 5 قاره جهان از پیشگامان صنعت لیفتینگ به شمار می رود. این کمپانی با ارسال محصولات خود به 60 کشور دنیا، توانسته است به محبوبیت غیر قابل وصف در تولید تجهیزات صنعتی دست پیدا کند. تجهیزات و جرثقیل های دماگ طبق سه اصل تنوع بسیار، قیمت مناسب و امنیت بالا متناسب با نیازهای صنایع مختلف در دنیا طراحی و عرضه می شوند. محصولات این کمپانی با قابلیت های مختلف و آپشن های متعدد در اختیار مخاطبان قرار داده می شوند. محصولات شرکت دماگ با دریافت استاندارد تولید بیان از کیفیت و کارایی جرثقیل ها و ابزار صنعتی دارد. در سال 1308 بزرگترین جرثقیل شناور جهان را طراحی کرد که برای جابجایی مسافر ها طراحی شده بود. در سال 1910 نیز دوران شکوه و درخشش این کمپانی بود که در دنیا با نام اختصاری دماگ شناخته و مطرح شد. در سال 1973 نیز گروه Munnesmann ، توانست دماگ را تحت مالکیت خود درآورد.

از آن تاریخ تا به امروز شرکت دماگ با رشد و تحول بسیار همراه بوده است. به گونه ای که برخی از بخش های مرکزی-تجاری آن برای تمرکز روی اهداف اصلی شرکت از حوزه مالکیت جدا و مستقل شدند. با توجه به قدمت و تاریخچه شرکت دماگ می توان به این نتیجه رسید که این مجموعه با سابقه بسیار طولانی و فعالیت گسترده خود در حال حاضر توانسته است به چنین شکوه و عظمت در زمینه تولید تجهیزات صنعتی برسد.

جرثقیل های کمپانی دماگ
جرثقیل های کمپانی دماگ

تاسیس شرکت جرثقیل دماگ

سال تاسیس و بنیانگذاری شرکت دماگ در شهر دویسبورگ آلمان به سال 1891 برمیگردد. در اوایل سال 1925 این شرکت ساخت بیل مکانیکی را شروع کرد که بعد ها فعالیت خود را با طراحی واگن ها، لکوموتیو و دستگاه های خط آهن گسترش داد. این کمپانی در طی جنگ جهانی دوم در زمینه طراحی ماشین های جنگی زرهی در کارخانه برلین به فعالیت پرداختند. در پایان دهه 1930، با ساخت وسایل نقلیه نیمه شاسی به شکل مدل های تراکتوری از آن به عنوان نیروی محرکه زره پوش بهره مند شدند. در حالت کلی می توان گفت شرکت دماگ، نقش بسیار مهمی در جنگ جهانی دوم بر عهده داشت. این مجموعه بیش از 600 دستگاه در طی جنگ جهانی دوم تولید و به مصرف رساند. با شروع تاسیس و راه اندازی کمپانی دماگ، شاهد تحول بسیار عظیم در صنعت تجهیزات بودیم.

در حال حاضر نیز مجموعه دماگ با بهره مندی از پیشرفته ترین امکانات و خدمات توانسته است جایگاه منحصر بفردی را در میان کمپانی های مشابه به دست آورد. انواع بالابر بکسلی، بالابر زنجیری، موتور و گیربکس، جارو بوک، سیم بکسل، لنت، کنتاکتور، لیمیت سوئیچ و شین باس بار از محصولات عرضه شده توسط این مجموعه می باشند.

محصولات مجموعه دماگ
محصولات مجموعه دماگ

شروع عصر جدید جرثقیل های هیدرولیکی دماگ

شرکت دماگ از سال 1954 به سرعت شروع به پیشرفت کرد و با تولید دستگاه هایی از جمله جرثقیل های کارگاهی، جرثقیل های نقلیه، تجهیزات ریخته گری و … فعالیت خود را بسیار گسترش داد. همکاری این مجموعه با تولید کننده ژاپنی منفعت بسیار در زمینه تجهیزات حفاری به وجود آورد. به گونه ای که بعد ها بخش کمپرسور به مجموعه کمپ ایر واگذار شد. تحول جدید شرکت دماگ در عرصه ریخته گری تزریقی در سال 1999 به وقوع پیوست. همکاری دماگ با شرکت های مانیسمان و کراسوس مافی آغاز شد. پس از مدتی به نام ماشین سازی مانیسمان با زیر مجموعه های دماگ پلاستیک و کراسوس مافی تغییر یافت. در پاییز 2001  KKR با رکود اقتصادی شدید مواجه شد که به از دست دادن شغل ها انجامید. پس از فروپاشی هلدینگ آتکس، شرکت های متکی به آن دوباره بازسازی شدند. کارخانه جرثقیل دماگ و تولید محصولات آن راه اندازی و تولید از سر گرفته شد.

شرکت دماگ تحت عنوان دماتیک با شرکت سیمانس به فعالیت خود ادامه داد. هم چنین تلاشش روی تولید جرثقیل های زنجیری، جرثقیل کابین دار و دروازه ای افزایش یافت. در سال 2006 سهام بورس خود را در سراسر دنیا زیاد کرد. در سال 2002 این مجموعه در تسوایبروکن واقع بود که به بخشی از شرکت  TEREX کشور آمریکا تبدیل شد. در حال حاضر نیز برند TEREX_DEMAG به فعالیت روزافزودن خود ادامه می دهد. شرکت دماگ و محصولات عرضه شده توسط این مجموعه در حال حاضر در کشورمان از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. شرکت های متعددی با عرضه محصولات کمپانی دماگ، فعالیت گسترده ای را در زمینه عرضه محصولات و تجهیزات دماگ در نقاط مختلف از کشور دارا هستند. انتخاب محصولات این برند معروف آلمانی، برای بهره مندی از امنیت بالا و طول عمر زیاد تجهیزات صنعتی در صنایع مختلف از کارایی بسیاری برخوردار می باشد.

کیفیت تجهیزات دماگ
کیفیت تجهیزات دماگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاستعلام قیمت جرثقیل و قطعات