جرثقیل قلی‌زاده (هوک)

برند‌های برتر جرثقیل سقفی

احتمالاً شما نیز این سؤال را دارید که برای خرید جرثقیل سقفی، بهترین برند‌ها در جهان کدامند؟ اگر بخواهیم جرثقیل‌های سقفی را خریداری کنیم، باید سراغ چه برند‌هایی برویم؟ همان طور که در بخش‌های قبلی اشاره کردیم،یکی از مهم‌ترین پارامتر‌هایی که برای خرید جرثقیل باید به آن توجه کنید، برند آن است. زیرا برند جرثقیل است که کیفیت ساخت، قدرت عملکرد و دوام و طول عمر آن را مشخص می‌کند. در واقع معروف‌ترین برند‌های جهانی همواره محصولاتی بی‌نظیر و عالی روانه بازار‌های جهانی خواهند کرد. در ادامه می‌خواهیم به معرفی برخی از بهترین برند‌های جرثقیل سقفی بپردازیم.

جرثقیل سقفی خارجی

هوک آلمانی

شرکت‌های آلمانی به ساخت ماشین آلات صنعتی باکیفیت و قدرتمند مشهور هستند. جرثقیل سقفی نیز از این قاعده مستثنی نیست. بهترین و باکیفیت‌ترین برند‌های تولید‌کننده جرثقیل مربوط به کشور آلمان هستند. برند‌های دماگ (DEMAG)، (STAHL) و آبوس (ABUS) جزء برترین برند‌های آلمانی تولید‌کننده جرثقیل و انواع جرثقیل سقفی هستند. کیفیت ساخت و قدرت عملکرد این محصولات بی‌نظیر است.

اگر به دنبال خرید یک جرثقیلی هستید که کمترین میزان استهلاک و بیشترین طول عمر را داشته باشد، قطعاً برند‌های آلمانی بهترین انتخاب شما خواهند بود. البته دقت کنید که همان طور که کیفیت محصولات این برند‌ها بالا سات، قیمت خرید آن‌ها نیز زیاد می‌باشد.

جرثقیل سقفی بلغاری

اگر هم به دنبال کیفیت و قدرت هستید و هم نمی‌خواهید هزینه بالایی بابت خرید برند‌های آلمانی بپردازید، برند‌های بلغاری در اختیار شما هستند. در سال‌های اخیر شرکت‌های بلغاری که در زمینه تولید انواع جرثقیل فعالیت دارند، توانسته‌اند سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص دهند. زیرا محصولات این شرکت‌ها کیفیت ساخت بالایی داشته و از بهترین موتور گیربکس‌ها برای تولید آنان بهره می‌برند.

این در حالی است که قیمت این جرثقیل‌ها در مقایسه با جرثقیل‌های آلمانی بسیار ارزان‌تر و به صرفه‌تر است. پس اگر هم به دنبال قدرت و کیفیت هستید و هم قیمت مقرون به صرفه، ما بالابرهای سقفی بلغاری را پیشنهاد می‌دهیم.

اورهد کرین چینی

برند‌های چینی در سال‌های اخیر غوغای زیادی در ساخت ماشین آلات صنعتی به پا کرده‌اند. برخلاف نظر بسیاری از افراد، ماشین آلات چینی دارای سطح کیفیت و قدرت بسیار مناسبی هستند. بیشتر برند‌های چینی نوپا بوده و سال‌های زیادی نیست که در زمینه ساخت ماشین آلات فعالیتدارند. اما با این وجود این برند‌ها توانسته‌اند با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌ها بهترین ماشین آلات صنعتی نظر جرثقیل را بسازند. اگر به دنبال کیفیت، قدرت و کیفیت مناسب هستید، ما برند‌های چینی را پیشنهاد می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استعلام قیمت جرثقیل و قطعات