جرثقیل قلی‌زاده (هوک)

لیست قیمت بالابر دماگ

بالابر دماگ از پرکاربردترین تجهیزات صنعتی است که در انبارها، سوله‌ها، تولیدی‌ها، کارگاه‌ها و کارخانه‌های مختلف از آن استفاده می‌کنند. جرثقیل سقفی دماگ برای انتقال و جابجایی بارهای سنگین در محیط‌ها و فضاهای بسته کاربرد دارد. این بالابر با داشتن اجزای مختلف می‌تواند بارهای بسیار سنگین را به صورت عمودی بالا برده و آنان را به صورت افقی جابجا کند. بالابر دماگ انواع مختلفی دارد که قیمت خرید هر کدام از آن‌ها با هم متفاوت است. بنابراین نمی‌توان قیمت مشخصی را برای این جرثقیل در نظر گرفت. در این مقاله می‌خواهیم به عوامل موثر در قیمت بالابر دماگ آلمانی بپردازیم.

بالابر دماگ DEMAG

قیمت انواع بالابر های دماگ
انواع بالابرهای زنجیری دماگ

بالابر دماگ از انواع جرثقیل‌های سقفی ساخت شرکت آلمانی DEMAG می‌باشد. این جرثقیل سقفی در انواع دستی، برقی، سیم بکسلی، زنجیری و در انواع طراحی‌ها به کاربران عرضه شده است. دلیل محبوبیت جرثقیل سقفی دماگ، افزایش تنوع در طراحی و ساخت آن‌ها می‌باشد. زیرا این مورد باعث شده تا این جرثقیل‌ها تقریبا در تمامی صنایع بتوانند نهایت کارآمدی خود را نشان دهند. امنیت بالا، کیفیت ساخت و قدرت و توان بالا از مشخصه‌های اصلی محصولات شرکت آلمانی دماگ هستند. بالابر دماگ هم برای استفاده‌های سبک و هم برای استفاده در صنایع سنگین جهت کارکردهای پیچیده طراحی شده‌اند.

مزایای استفاده از بالابر دماگ در صنایع مختلف

استفاده از بالابر دماگ در صنایع مختلف می‌تواند مزیت‌های فوق‌العاده‌ای به همراه داشته باشد. اولین مزیت استفاده از جرثقیل سقفی دماگ، بازدهی بالا و حداقل اتلاف انرژی است. راندمان بالای این بالابر در طول کار می‌تواند موجب کاهش چشمگیر هزینه‌ها شود. مورد بعدی طول عمر و دوام بالای این جرثقیل‌ها است که هزینه تعمیرات و نگهداری آنان را به صورت قابل توجهی پایین می‌آورد.

همچنین بالابرهای دماگ را می‌توان از طریق ریموت و از راه دور به راحتی کنترل کرد. بنابراین سهولت در کاربرد از مزایای دیگر جرثقیل سقفی دماگ است. این جرثقیل توانایی حرکت در همه جهات به صورت سه بعدی را دارد. در نتیجه به همه بخش‌های محیط دسترسی خواهد داشت.

عوامل موثر بر قیمت بالابر دماگ

خرید وینچ جرثقیل سقفی
انواع بالابرهای بکسلی دماگ

همان طور که قبلا اشاره کردیم بالابر دماگ DEMAG در انواع مختلفی توسط شرکت دماگ عرضه می‌شود. قیمت هر کدام از بالابرها با توجه به ویژگی‌های آن مشخص خواهد شد. عوامل مختلفی بر قیمت جرثقیل سقفی دماگ موثر هستند. این عوامل به نوبه خود می‌توانند هزینه خرید بالابر را کاهش یا افزایش دهند.

بالابرهای دماگ به این دلیل که تولید شرکت آلمانی معتبر دماگ هستند از قیمت بیشتری نسبت به بالابرهای ساخت چین و ترکیه برخوردارند. البته کیفیت ساخت و دوام این بالابرها نیز با محصولات این کشورها قابل مقایسه نیست. بنابراین نباید قیمت محصولات با کیفیت آلمانی را با محصولات چینی و آسیایی مقایسه کنید.

میزان ظرفیت قابل حمل بالابرهای دماگ

میزان ظرفیت و تحمل بار یکی از اصلی‌ترین عوامل موثر در قیمت بالابر دماگ می‌باشد. ظرفیت بالابرهای دماگ از 500 کیلو تا ده‌ها تن متفاوت است. مسلما هر چه ظرفیت بالابر بیشتر باشد، از اجزای باکیفیت‌تر و تکنولوژی پیچیده‌تری برای تولید آن استفاده شده است. در واقع لازمه تولید چنین بالابرهایی، استفاده از موتور گیربکس و وینچ دماگ قوی می‌باشد. همچنین قطعات مورد استفاده در بالابرهای با ظرفیت بالا با بالابرهایی که جهت مصارف سبک به کار می‌روند متفاوت هستند. در نتیجه این اختلاف قیمت میان جرثقیل سقفی با ظرفیت بالا و جرثقیل با ظرفیت پایین کاملا منطقی می‌باشد.

ارتفاع کار دستگاه

قیمت وینچ بالابر

ارتفاع بالابر دماگ یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که تاثیر مستقیم بر قیمت جرثقیل سقفی دماگ دارد. بالابرهای مختلف می‌توانند بارها را تا ارتفاع خاصی بالا برده و سپس به جابه‌جایی بار در جهت افقی بپردازند. هر چه میزان بالابری جرثقیل سقفی مربوطه بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می‌رود. زیرا برای بالا بردن بارها در ارتفاع‌های بلند، نیاز به تجهیزات موثرتر و باکیفیت‌تری است. بنابراین توانایی بالابری جرثقیل دماگ در قیمت نهایی آن موثر می‌باشد.

تک پل بودن یا دو پل بودن بالابر دماگ

تک پل بودن یا دو پل بودن بالابر دماگ ارتباط مستقیمی با ظرفیت حمل بار جرثقیل و توان و قدرت آن دارد. جرثقیل‌های تک پل برای مصارف سبک‌تر و حمل بارهای سبک به کار می‌روند. اما جرثقیل‌های دو پل برای کاربردهای سنگین و حمل بار با ظرفیت بالا طراحی شده‌اند. همچنین موتور گیربکس و وینچ دماگ استفاده شده در بالابرهای دو پل بسیار قوی‌تر از بالابرهای تک پل می‌باشد. قیمت خرید، نصب و هزینه نگهداری بالابر دماگ جفت پل بیشتر از بالابر مونوپل است.

نو یا استوک بودن بالابر

قیمت بالابر زنجیری دماگ

بالابر دماگ اگر دست دوم و استوک باشد قیمت کمتری از بالابرهای نو و استفاده نشده دارد. البته استفاده از بالابرهای استوک، خود می‌تواند ریسک‌پذیر باشد. زیرا این بالابرها کارکرده هستند و ممکن است دارای عیب‌ها و نواقصی باشند. خرید بالابر کارکرده خود می‌تواند سبب افزایش هزینه‌های تعمیر و نگهداری جرثقیل شوند. بالابرهای نو بدون این که نیاز به هزینه تعمیرات داشته باشند می‌توانند بسیار کارآمد باشند.

استفاده از زنجیر یا سیم بکسل در بالابر DEMAG

در بالابر دماگ ممکن است از زنجیر و یا سیم بکسل برای حمل و جابجایی بار استفاده شود. بالابرهای زنجیری برای استفاده‌های ابتدایی‌تر و مصارف سبک‌تر مناسب هستند. اما جرثقیل سقفی دماگ از نوع سیم بکسلی رای مصرف سنگین و حمل بارهای بالای 10 تن نیز مناسب است. مسلما قیمت وینچ دماگ سیم بکسلی از نوع زنجیری آن گرانتر می‌باشد. البته ناگفته نماند که هزینه تعمیر و نگهداری بالابرهای سیم بکسلی از زنجیری نیز بیشتر است.

خرید بالابر دماگ با قیمت مناسب از نمایندگی فروش معتبر

برای اطلاع از قیمت دقیق انواع بالابر دماگ می‌توانید با کارشناسان نمایندگی فروش معتبر محصولات آلمانی دماگ در ارتباط باشید. با مراجعه به نمایندگی رسمی فروش می‌توانید با کیفیت‌ترین جرثقیل سقفی دماگ را با قیمت بسیار مناسب تهیه نمایید. زیرا نمایندگی‌های فروش محصولات خود را با قیمت واقعی به متقاضیان عرضه می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استعلام قیمت جرثقیل و قطعات