جرثقیل قلی‌زاده (هوک)

موتورگیربکس جرثقیل سقفی دماگ DH500 DH525

جرثقیل‌های سقفی به عنوان یکی از پر‌مصرف‌ترین ابزار‌های ساختمانی، از قطعات مختلفی تشکیل شده‌اند. هر یک از این قطعات وظیفه‌ای دارند و برای عملکرد کلی جرثقیل مهم هستند. کمپانی آلمانی دماگ مدت ‌هاست در حوزه تولید و عرضه جرثقیل‌های سقفی فعالیت می‌کند.

این کمپانی برای تمامی‌مدل‌های جرثقیل دماگ DH سیم بکسلی و زنجیری از موتور‌های گیربکسی و الکتروموتور‌های با کیفیت استفاده می‌کند.

موتورگیربکس جرثقیل سقفی دماگ به عنوان یکی از قطعات بسیار مهم در این نوع جرثقیل‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اختلال در عملکرد این قطعه می‌تواند عملکرد کل سیستم را با مشکل مواجه کند.

با توجه به محدودیت‌های واردات کالا‌ها با برند‌های خارجی، امروز جرثقیل قلی زاده یکی از واردکنندگان رسمی‌برند دماگ و قطعات اصل شرکتی آن است.

در ادامه این متن می‌خواهیم با موتورگیربکس جرثقیل سقفی دماگ DH500 DH525 و نحوه خرید آن آشنا شویم.

 

 

 

موتورگیربکس جرثقیل سقفی دماگ

همانند الکتروموتور جرثقیل سقف دماگ، موتور گیربکس نیز قلب تپنده جرثقیل است. این موتور در واقع ترکیبی از موتور الکتریکی با گیربکس است. قطعات این موتور‌ها از مدل‌های گوناگون با توان‌های قدرتی گوناگون تولید می‌شوند. در واقع میتوان گفت قسمت‌های الکتریکی موتور وظیفه تامین توان و قسمت‌های گیربکسی وظیفه انتقال قدرت به بار را دارند.

همانطور که در تصاویر و جدول‌ها مشاهده می‌کنید، موتورگیربکس جرثقیل سقفی دماگ DH500 DH525 دارای توان‌ها و قدرت‌های مختلف است. این موتور‌ها در واقع نسل جدید موتور‌های تولید شده توسط دماگ هستند. کیفیت در کنار سرعت و دقت می‌تواند ویژگی بارز آن‌ها باشد. کاهش دور موتور در این مدل موتور‌ها باعث افزایش توان قدرتی آن‌ها شده است. از همین جهت می‌توان گفت، موتورگیربکس جرثقیل سقفی دماگ یکی از پرقدرت‌ترین‌ها در نوع خودش است.

از ویژگی‌های این موتور می‌توان به: طول عمر بالا، استحکام، قدرت زیاد و قیمت مقرون به صرفه اشاره کرد. به طور کلی هزینه‌های خرید و نگهداری اصولی از جرثقیل‌های سقفی نسبتا بالا است. کمپانی دماگ با رونمایی از این نسل از موتور‌ها این هزینه بالا را تا جای ممکن برای کسانی که در حوزه ساخت و ساز فعالیت می‌کنند، کم کرده است.

انواع موتورگیربکس جرثقیل سقفی دماگ

موتورگیربکس جرثقیل سقفی دماگ DH500 DH525 انواع مختلفی دارد. هریک از این موتور‌ها روی یک مدل جرثقیل سقفی سوار می‌شوند و وظیفه انتقال نوع خاصی از بار را دارند. از انواع این مدل موتور می‌توان به:

  • موتور گیربکس شافت بغل (90 درجه)
  • موتور گیربکس شافت موازی (قلاب آویزی)
  • موتور گیربکس مستقیم
  • و موتور گیربکس دو سرعته اشاره کرد.

هر یک از این مدل‌ها عملکرد خاص خودشان را دارند. شما می‌توانید از طریق مشاوره رایگان با کارشناسان، بهترین مدل با توجه به کاربرد را انتخاب کنید.

نحوه خرید موتور گیربکس دماگ

همانطور که پیشتر به آن اشاره کردیم، موتور‌های جرثقیل جزو اصلی و مصرفی این ابزار‌ها هستند. با وجود نگهداری اصولی، بعد از گذشت زمان این قطعات فرسوده شده و نیاز به تعویض پیدا می‌کنند.

جرثقیل قلی زاده با وارد کردن قطعات اصل شرکتی از کمپانی جرثقیل دماگ DH این مشکل را برای همیشه حل کرده است. شما به راحتی می‌توانید با مراجعه به وبسایت جرثقیل قلی زاده، مدل جرثقیل خود را سرچ کنید و قطعات مصرفی آن را خریداری کنید.

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استعلام قیمت جرثقیل و قطعات