جرثقیل قلی‌زاده (هوک)

خرید بالابر دماگ سری P ظرفیت  10 و 16 تن – P1000 P2000

بالابر جرثقیل سقفی دماگ  40 تن یا P21000 استوک، بالابر برقی است که توسط شرکت آلمانی دماگ تولید شده است. این جرثقیل برای استفاده در محیط‌های سربسته و اتصال به سقف، برای جایه‌جایی بارهای خیلی سنگین طراحی شده و توسط مجموعه جرثقیل قلی‌زاده در سه ظرفیت 10 و 20 تنی و 40 تنی P1000  یا P2000  ارائه می‌گردد. جایگزین‌ شدن سیم بکسل به جای زنجیر در این بالابر، امکان حمل بارهای سنگین‌تری را فراهم کرده است.

خرید بالابر دماگ سری P2000

 

شرکت دماگ، یک شرکت آلمانی تولید کننده تهجیزات بالابر و جزثقیل است که یکی از شرکت‌های پیشرو در این زمینه محسوب می‌گردد. جرثقیل‌های این شرکت در انواع زنجیری و سیم‌بکسلی ارائه می‌شوند. انواع سیم بکسلی نسبت به زنجیری بسیار قوی‌تر بوده و با مکانیزم پیشرفته‌تری عمل می‌کنند.

 

روش کار بالابر

بالابر جرثقیل سقفی دماگ سری P  سیم بکسلی دارای اجزای مختلفی مانند الکتروموتور، گیربکس، درام، قرقره، سیم بکسل و قلاب است. وجود گیربکس حرفه‌ای و سیم بکسل و همچنین موتور قوی این نوع بالابر را از انواع زنجیزی مجزا می‌کند.

موتور، نیروی برق را به نیروی مکانیکی تبدیل کرده و به وسیله آن چرخ‌دنده‌های گیربکس را می‌چرخاند. با گردش چرخ‌دنده‌های گیربکس، نیروی مکانیکی چندیدن برابر می‌شود. این نیرو به درام متنقل شده و قرقره را می‌چرخاند. با چرخش قرقره، سیم بکسل متصل شده به آن جمع می‌شود و بار را با خود به سمت بالا منتقل می‌کند. این بالابرها می‌توانند بار را تا ارتفاع بالاتری نسبت به انواع زنجیزی بالا بیاورند و ایمنی بیستری را فراهم می‌کنند.

کاربرد بالابر جرثقیل سقفی دماگ سریP

 

بالابر دماگ سری P ظرفیت  10 و 16 تن

این چرثقیل برای استفاده در مکان‌های بسته مناسب است. با توجه به ظرفیت بالای حمل بار، بالابر جرثقیل سقفی دماگ سری P در 10 و 16 تن – سیم بکسلی برای صنایع سنگین که نیاز به حمل بارهای سنگین دارند مناسب است. صنایع خودروسازی، نفت و گاز، ذوب و فولاد و قطعه سازی می‌توانند به خوبی از این نوع بالابر استفاده کنند. ضمنا با استفاده‌ی صحیح، این نوع جرثقیل برای سال‌ها دوام آورده و نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار کمی دارد.

ویژگی‌های بالابر جرثقیل سقفی دماگ  P1000  یا P2000  دست دوم

ویژگی‌های این بالابر به شرح زیر هستند:

  • کیفیت بسیار بالا
  • نیاز به نگهداری کم
  • حمل بار با ظرفیت 10 و 16 تن
  • ایمنی افزایش یاغته در محیط کار
  • طراحی جمع‌وجور
  • امکان تعویض سیم بکسل و سایر قطعات
  • حمل بار تا ارتفاع زیاد

خرید بالابر دماگ سری P1000

مزایای استفاده از بالابر جرثقیل سقفی دماگ سیم بکسلی

این نوع بالابر نسبت به به انواع زنجیری، بسیار مقاوم‌تر و پیشرفته‌تر است. وجود سیم بکسل در ساختار این نوع جرثقیل، مانع از پارگی یکباره‌ی طناب می‌شود. سیک بکسل بر خلاف زنجیر به مرور پاره می‌شود و ابتدا سیم‌های بیرونی آن بریده می‌شوند. این ویژگی به صاحبان کسب و کار کمک می‌کند تا با ایمنی بیشتری بار را حمل کنند. وجود موتور پیشرفته، گیربکس قوی و سایر ویژگی‌های ساختاری، امکان تحمل بارهای بیشتر و کار در محیط سخت صنعتی را فراهم می‌کند.

خرید بالابر جرثقیل سقفی دماگ سری P

شما می‌توانید انواع بالابر را با ظرفیت‌های 125 کیلوگرم تا 50 تن از جرثقیل قلی زاده تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استعلام قیمت جرثقیل و قطعات