جرثقیل قلی‌زاده

خرید بالابر دماگ سری P ظرفیت  10 و 16 تن – استوک و سیم بکسلی

بالابر جرثقیل سقفی دماگ  10 تن  دست دوم، بالابر برقی است که توسط شرکت آلمانی دماگ تولید شده است. این جرثقیل برای استفاده در محیط‌های سربسته و اتصال به سقف است و توسط شرکت جرثقیل قلی‌زاده در دو ظرفیت 10 و 16 تنی ارائه می‌گردد. جایگزین‌ شدن سیم بکسل به جای زنجیر در این بالابر، امکان حمل بارهای سنگین‌تری را فراهم کرده است.

شرکت دماگ، سک شرکت آلمانی تولید کننده تهجیزات بالابر و جزثقیل است که یکی از شرکت‌های پیشرو در این زمینه محسوب می‌گردد. جرثقیل‌های این شرکت در انواع زنجیری و سیم‌بکسلی ارائه می‌شوند. انواع سیم بکسلی نسبت به زنجیری بسیار قوی‌تر بوده و با مکانیزم پیشرفته‌تری عمل می‌کنند.

بالابر جرثقیل سقفی دماگ سریP  10 و 16 تن - سیم بکسلی

روش کار بالابر

بالابر جرثقیل سقفی دماگ سری P  سیم بکسلی دارای اجزای مختلفی مانند الکتروموتور، گیربکس، درام، قرقره، سیم بکسل و قلاب است. وجود گیربکس حرفه‌ای و سیم بکسل و همچنین موتور قوی این نوع بالابر را از انواع زنجیزی مجزا می‌کند.

موتور نیروی برق را به نیروی مکانیکی تبدیل کرده و به وسیله آن چرخ‌دنده‌های گیربکس را می‌چرخاند. با گزدش چرخ‌دنده‌های گیربکس، نیروی مکانیکی چندیدن برابر می‌شود. این نیرو به درام متنقل شده و قرقره را می‌چرخاند. با چرخش قرقره، سیک بکسل متصل شده به آنجمع می‌شود و بار را با خود به سمت بالا منتقل می‌کند.

این بالابرها می‌توانند بار را تا ارتفاع بالاتری نسبت به انواع زنجیزی بالا بیاورند و ایمنی بیستری را فراه مکنند.

کاربرد بالابر جرثقیل سقفی دماگ سریP

این چرثقیل برای استفاده در مکان‌های بسته مناسب است. با توجه به ظرفیت بالای حمل بار، بالابر جرثقیل سقفی دماگ سریP  10 و 16 تن – سیم بکسلی برای صنایع سنگین که نیاز به حمل بارهای سنگین دارند مناسب است. صنایع خودروسازی، نفت و گاز، ذوب و فولاد و قطعه سازی می‌توانند به خوبی از این نوع بالابر استفاده کنند.

با استفاده صحیح این نوع جرثقیل برای سال‌ها دوام آورده و نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار کمی دارد.

ویژگی‌های بالابر جرثقیل سقفی دماگ 10 و 16 تن دست دوم

ویژگی‌های این بالابر به شرح زیر هستند:

  • کیفیت بسیار بالا
  • نیاز به نگهداری کم
  • حمل بار با ظرفیت 10 و 16 تن
  • ایمنی افزایش یاغته در محیط کار
  • طراحی جمع‌وجور
  • امکان تعویض سیم بکسل و سایر قطعات
  • حمل بار تا ارتفاع زیاد

مزایای استفاده از بالابر جرثقیل سقفی دماگ سیم بکسلی

این نوع باربر نسبت به به انواع زنجیری، بسیار مقاوم‌تر و پیشرفته‌تر است. وجود سیم بکسل در ساختار این نوع جرثقیل مانع از پارگی یکبار طناب می‌شود. سیک بکسل بر خلاف زنجیر به مرور پاره می‌شود و ابتدا سیم‌های بیرونی آن بریده می‌شوند. این ویژگی به صاحبان کسب و کار کمک می‌کند تا با ایمنی بیشتری بار را حمل کنند.

وجود موتور پیشرفته، گیربکس قوی و سایر ویژگی‌های ساختاری، امکان تحمل بارهای بیشتر و کار در محیط سخت صنعتی را فراهم می‌کند.

خرید بالابر جرثقیل سقفی دماگ سری P

شما می‌توانید این نوع بالابر را با ظرفیت‌های 10 و 16 تن از جرثقیل قلی زاده خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاستعلام قیمت جرثقیل و قطعات