جرثقیل قلی‌زاده

بررسی عوامل موثر بر قیمت بالابر دماگ

ارزیابی کیفیت و قیمت بالابر دماگ

قیمت بالابر دماگ به چه فاکتورهایی بستگی دارد؟ چه عواملی در قیمت بالابرهای برند دماگ تاثیرگذار هستند؟ برای خرید بالابر دماگ ارزان قیمت به کجا باید مراجعه کرد؟ بالابرها از پرکاربردترین و پر استفاده ترین تجهیزات در صنایع مختلف به خصوص صنعت ساخت و ساز می باشد. بالابرها در انواع مدل ها و طرح های مختلف با تناژهای متفاوت طراحی و توزیع می شوند. شما می توانید انواع بالابر ساختمانی را در 250، 500، 750، 1000 کیلویی با کیفیت های مختلف مشاهده کنید. قیمت تمام شده برای هر یک از بالابرهای برند دماگ و سایر برندها به چند پارامتر اصلی بستگی دارد. تولیدکنندگان و توزیع کنندگان این محصول با توجه به کیفیت و نوع متریال های استفاده شده در ساخت بالابرها، قیمت های مختلفی را برای محصولات خود در نظر میگیرند.

بسیاری از مشتریان در حین خرید بالابر، به دلیل تنوع قیمت بالابر دماگ دچار تردید می شوند. در حال حاضر به دلیل افزایش شرکت های خدماتی در زمینه عرضه انواع بالابرها، ورود محصولات بی کیفیت چینی به بازار سبب گمراهی خریداران در انتخاب بالابر مرغوب شده اند. قیمت بالابر یکی از مهمترین آیتم برای خریداران محسوب می شود. کاربران برای خرید و سفارش بالابر در وهله اول به قیمت محصول مدنظر توجه می کنند. در حالی که علاوه بر قیمت، مشخصات فنی، گارانتی و خدمات پس از فروش بالابرها نیز از اهمیت بسیاری برخوردار هستند. به همین منظور در حین خرید، بهتر است تمامی مشخصات مربوط به بالابر دماگ را مورد بررسی قرار دهید. در صورت مورد تایید بودن و مطمئن شدن از کیفیت محصول، خرید خود را نهایی کنید.

قیمت انواع بالابر دماگ
قیمت انواع بالابر دماگ

عوامل موثر در قیمت بالابرهای دماگ

قیمت بالابر دماگ به عوامل متعددی بستگی دارد. در این راستا می توان گفت کیفیت ساخت از جمله مهمترین پارامترهای موثر بر قیمت نهایی محصول می باشد. بهترین روش برای بررسی پارامتر ساخت، مشاهده دستگاه می باشد. هم چنین توصیه ما این است از بالابری بازدید شود که بیش از 5 سال در یک محیط صنعتی مورد استفاده واقع شده و هنوز هم مثل روز اول بدون خرابی و ایراد عمل می کند. امروزه بسیاری از محصولات عرضه شده در بازار از کیفیت بسیار پایین برخوردار هستند که پس از مدت زمان کوتاه با نقص فنی مواجه می شوند. کیفیت مواد اولیه، کیفیت رنگ، کیفیت در جوشکاری و کیفیت قطعات هیدرولیک در ساخت بالابر دماگ، در کیفیت نهایی محصول تاثیرگذار هستند. در طراحی و تولید بالابرها، نکات فنی هرچند کوچک از اهمیت زیادی برخوردار هستند.

تناژ بالابر دماگ از دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت بالابر دماگ شناخته می شود. با توجه به اینکه بالابرهای دماگ در انواع تناژ های مختلف از 250 تا 1000 کیلویی به صورت تک فاز و سه فاز طراحی می شوند، بالطبع قیمت مشخص شده برای هریک از این محصولات متفاوت خواهد بود. هر چقدر تناژ و میزان ظرفیت بالابرها بیشتر باشد به مراتب قیمت مشخص شده برای آنها بیشتر می باشد. کیفیت الکتروموتور از مهمترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بالابر دماگ می باشد. موتورهای الکتریکی در انواع مدل ها و کیفیت های مختلف به فروش می رسند. برای ساخت بالابرها از سایزهای سه فاز اروپایی، چینی و موتوژن بهره مند می شوند. بالا بودن قدرت موتور الکتریکی بالابر در افزایش قیمت دستگاه تاثیر مستقیمی دارد. از سایر عوامل موثر در قیمت بالابر دماگ می توان به کیفیت گیربکس، کیفیت جعبه بالابر، کیفیت ریل و پایه، کیفیت کلید، کیفیت سیم بکسل و ریموت بالابر اشاره نمود.

قیمت ارزان بالابر دماگ
قیمت ارزان بالابر دماگ

گارانتی فروش بالابر دماگ

یکی از عوامل بسیار تاثیرگذار اما در عین حال پنهان بر قیمت بالابر دماگ، گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. زمانی که عرضه کننده و فروشندگان انواع بالابر دماگ، گارانتی بلند مدت به خریداران تحویل می دهد در این صورت باید در نظر داشته باشید که قیمت بالابر افزایش می یابد. در این راستا عرضه کننده بایستی نسبت به کیفیت ساخت محصولات خود اطمینان کامل داشته باشند تا در آینده هزینه های تعمیرات و خدمات پس از فروش به مشتریان تحمیل نشود. برخی از وارد کننده بالابر تنها با داشتن 5 سال سابقه کاری، گارانتی 10 تا 15 ساله ارائه می دهند در این صورت بایستی نسبت به خدمات ارائه شده توسط آن شرکت تردید داشته باشید. چه بسا کارگاه هایی که پس از مدت زمان بسیار کوتاه پس از فعالیت خود، منحل شده و مشتریان خود را رها می کنند. به همین منظور در حین انتخاب نمایندگی انواع بالابرهای کارگاهی دماگ، بسیار با احتیاط وارد عمل شوید.

قیمت بالابر دماگ با توجه به نوع گارانتی و خدمات پس از فروش بالا و پایین می شود. نوع گارانتی ارائه شده توسط نمایندگی دماگ متفاوت می باشد. برای مثال مدت زمان برخی خدمات پس از فروش 6 ماهه و برخی 18 ماهه می باشد. شما در حین خرید بهتر است تمامی نکات ریز و درشت خدمات ارائه شده توسط نمایندگی دماگ را مورد بررسی قرار دهید. اطمینان به کیفیت خدمات نمایندگی بالابر دماگ و انتخاب عرضه کننده معتبر برای خرید این دستگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. یکی از راه های تشخیص خدمات گارانتی بالابرهای دماگ، توجه به اعتبار عرضه کننده می باشد.

خرید آنلاین بالابر دماگ

قیمت بالابر دماگ می توان بر اساس نوع کاربرد و ویژگی های دستگاه متغیر باشد. از جمله کاربرد بالابرها می توان به استفاده در صنعت ساخت و ساز، استفاده در معادن و انبارها و بارگیری کامیون ها اشاره نمود. استفاده از گیربکس با کیفیت و پایه های ایمن در طراحی و ساخت بالابر ها سبب افزایش کیفیت ساخت و افزایش قیمت دستگاه می شوند. برای کسب آگاهی و اطلاعات دقیق از قیمت بالابر دماگ می توانید به صورت اینترنتی و آنلاین اقدام داشته باشید. بازرگانی قلی زاده یکی از معتبرترین و پرطرفدارترین عرضه کننده انواع بالابر برند دماگ در کشورمان می باشد. این مجموعه با ارائه گارانتی خدمات و قیمت منصفانه به فروش بالابر دماگ مشغول می باشد. شما می توانید با خرید ارزان قیمت بالابر برند دماگ در بهترین کیفیت و کارایی از طریق بازرگانی قلی زاده اقدام داشته باشید. در این روش خرید بالابر دماگ، می توانید اطلاعات دقیق از مشخصات فنی و کارایی دستگاه به دست آورید.

خرید بالابر دماگ
خرید بالابر دماگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاستعلام قیمت جرثقیل و قطعات