جرثقیل قلی‌زاده (هوک)

قیمت موتور گیربکس دماگ و اشتال

موتور گیربکس، مانند قلب تپنده تجهیزات صنعتی مختلف از جمله جرثقیل‌ها عمل می‌کند. موتور گیربکس دماگ و اشتال نقش کلیدی در عملکرد جرثقیل‌های دماگ و اشتال دارند. بدون موتورگیربکس، این ماشین آلات نمی‌توانند کارکرد خود را در صنعت نشان دهند. قیمت خرید موتور گیربکس دماگ و اشتال با هم متفاوت است. زیرا این برند و کارکرد این دو موتورگیربکس با هم فرق می‌کند. برخی از برندهای جرثقیل سقفی در ایران نمایندگی دارند که می‌توان به نمایندگی رسمی، بهترین موتور گیربکس دماگ و اشتال در ایران اشاره کرد. در ادامه می‌خواهیم به معرفی موتور گیربکس جرثقیل، کاربردها و قیمت آن بپردازیم.

موتور گیربکس دماگ DEMAG و اشتال STAHL

موتور گیربکس دماگ
موتور گیربکس برند دماگ

موتور گیربکس دماگ و اشتال از اجزای مهم جرثقیل‌های دماگ و اشتال می‌باشند. شرکت دماگ و اشتال، دو شرکت آلمانی می‌باشند که بهترین تجهیزات صنعتی مربوط به جرثقیل‌های سقفی را در جهان تولید می‌کنند. محصولات این شرکت‌ها همواره جزء بهترین تجهیزات تولید شده در صنایع مختلف بوده‌اند. موتور گیربکس جرثقیل تنها یکی از ماشین آلات تولید شده توسط این شرکت‌ها می‌باشد.

نحوه عملکرد موتور گیربکس دماگ و اشتال

موتور گیربکس جرثقیل، ترکیبی از موتور و گیربکس صنعتی است. موتور در ماشین آلات مختلف وظیفه تولید توان را بر عهده دارد. گیربکس نیز وظیفه انتقال توان از موتور به مصرف کننده را دارد. گیربکس با عملکرد خود می‌توان گشتاور خروجی و سرعت دورانی را مصرف کننده را با توجه به توان منتقل شده تغییر دهد. در موتورگیربکس، موتور و گیربکس به هم متصل شده‌اند و یک جزء را تشکیل می‌دهند. بنابراین موتور گیربکس دماگ هم وظیفه تولید توان و هم انتقال آن با گشتاور بالا به مصرف کننده را دارد.

در موتور گیربکس دماگ و اشتال، با کاهش سرعت و کاهش دور موتور، گشتاور خروجی و توان خروجی افزایش پیدا می‌کند. این مورد یکی از مهم ترین وظایف موتورگیربکس جرثقیل می‌باشد. موتور گیربکس دماگ و موتور گیربکس اشتال، مهم ترین نقطه قوت جرثقیل سقفی دماگ و جرثقیل سقفی اشتال هستند.

چرا موتور گیربکس دماگ و اشتال؟

از مشخصات بارز موتور گیربکس دماگ و اشتال می‌توان به قدرت، استحکام، کیفیت ساخت و دوام بالای آن‌ها اشاره کرد. همان طور که قبلا اشاره کردیم، این شرکت‌های آلمانی سال هاست که در زمینه تولید انواع موتور گیربکس جرثقیل فعالیت دارند. قطعات به کار رفته برای تولید این موتورگیربکس‌ها، با بهترین متریال‌ها و تکنولوژی‌های روز ساخته شده‌اند. همچنین از پیشرفته ترین تکنولوژی‌ها برای متصل کردن دو بخش موتور و گیربکس در موتور گیربکس دماگ بهره برده‌اند. بنابراین قدرت بالای موتور گیربکس جرثقیل این شرکت‌ها اصلا دور از انتظار نیست.

شمایی از جرئیات کارکرد موتور دماگ
شمایی از جرئیات کارکرد موتور دماگ

سرهم کردن موتور و گیربکس در موتور گیربکس دماگ و اشتال موجب ایجاد مزیت‌های فراوانی شده است. اولین مزیت کاهش هزینه‌های مربوط به طراحی و نصب این جرثقیل می‌باشد. زیرا دو بخش موتور و گیربکس به هم متصل هستند. دومین مزیت تطابق حداکثری موتور با گیربکس می‌باشد. در حالت‌های دیگر، باید گیربکس مناسب با موتور خریداری شود. اما موتور گیربکس جرثقیل این کار را برای ما آسان کرده است. مزیت بزرگ دیگر موتور گیربکس دماگ و اشتال، کاهش مصرف انرژی و اتلاف انرژی می‌باشد. با کاهش مصرف انرژی، هزینه‌ها و استهلاک جرثقیل نیز کاهش پیدا می‌کنند.

مزایای خرید موتور گیربکس دماگ و اشتال

از مزیت‌های مهم خرید موتور گیربکس دماگ و اشتال، می‌توان به کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب آن‌ها اشاره کرد. دوام و کیفیت بالا باعث کاهش هزینه‌های نگهداری موتور گیربکس‌های دماگ و اشتال شده است. در نتیجه نیازی نیست بابت هزینه‌های بالای تعمیر و نگهداری این ماشین آلات نگران باشید. مورد دیگر قدرت بسیار زیاد موتور گیربکس دماگ و اشتال می‌باشد. این گیربکس‌ها می‌توانند بارهای بسیار سنگین را در کاربردهای صنعتی و نیمه صنعتی جابجا نمایند.

سهولت در کاربرد، دسترسی آسان به قطعات و خدمات پس از فروش از مزایای دیگر خرید موتور گیربکس دماگ و اشتال است. در واقع می‌توان در صورت بروز هرگونه مشکل برای موتور گیربکس جرثقیل نسبت به تعمیر و یا تعویض قطعه آن اقدام کرد.

انواع موتور گیربکس دماگ DEMAG

انواع موتور گیربکس دماگ شامل موتور گیربکس شافت موازی (آویز)، موتور گیربکس شافت بغل (90 درجه)، موتور گیربکس هلیکال (شافت مستقیم)، موتور گیربکس دو سرعته می‌باشند. موتور گیربکس دماگ شافت موازی برای استفاده در مکان‌هایی که محدودیت فضا وجود دارد بسیار مناسب می‌باشد. این موتور گیربکس دارای 9 سایز مختلف گشتاور از 130 تا 11.500 NM می‌باشد.

انواع موتورهای دماگ موجود در انبار مجموعه قلی زاده
انواع موتورهای بزرگ دماگ موجود در انبار

موتور گیربکس شافت بغل دماگ (90 درجه) دارای سهولت در کاربرد و نصب است. به همین دلیل حتی در فضاهای بسیار کوچک نیز می‌توان از آن استفاده کرد. ویژگی بازر این موتورگیربکس ارائه طیف وسیعی از کاربردها با بازدهی بالا می‌باشد. این موتورگیربکس قابلیت تامین گشتاور 120 تا 12000NM را دارد.

موتور گیربکس هلیکال یا شافت مستقیم دماگ برای کارکردهای بسیار سنگین کاربرد دارد. این موتور گیربکس جرثقیل می‌تواند نیروهای شعاعی بسیار بالا را تحمل کند. بنابراین برای کاربردهای تمام صنعتی بهترین انتخاب است. این موتور گیربکس دماگ گشتاور 90 تا 1800 NM را تامین می‌کند.

موتور گیربکس دو سرعته دماگ برای کاربردهایی که نیاز به دقت بالا دارند، ساخته شده است. زیرا این موتورگیربکس در برابر لیزرش و دمای بالا بسیار مقاوم می‌باشد. این نوع موتور گیربکس برای جابجایی بارهای بسیار سنگین در مسافت‌های کوتاه مناسب است.

خرید موتور گیربکس دماگ و اشتال از نمایندگی فروش

برای خرید موتور گیربکس دماگ و اشتال می‌توانید به نمایندگی فروش این دو برند مراجعه کنید. نمایندگی فروش انواع موتور گیربکس جرثقیل دماگ و اشتال را به متقاضیان عرضه می‌کند. با خرید از نمایندگی، می‌توانید گارانتی نامه معتبر تجهیزات صنعتی را دریافت کنید. همچنین می‌توانید از خدمات پس از فروش موتور گیربکس صنعتی بهره ببرید. خدمات پس از فروش برای تعمیر و سرویس دوره‌ای دستگاه ضروری هستند. تنها راه استفاده از گارانتی نامه معتبر و خدمات پس از فروش حرفه‌ای موتور گیربکس جرثقیل، خرید از نمایندگی معتبر فروش است.

انواع موتورهای کوچک دماگ موجود در انبار
انواع موتورهای کوچک دماگ موجود در انبار

قیمت موتور گیربکس دماگ و اشتال چقدر می‌باشد؟

قیمت موتور گیربکس دماگ و اشتال بستگی به نوع گیربکس و توان موتور آن‌ها دارد. همچنین قیمت محصولات برند دماگ با قیمت محصولات برند اشتال متفاوت است. همچنین با توجه به نوسانات اقتصادی و وارداتی بودن این محصولات، قیمت آن‌ها همواره در حال تغییر است. برای اطلاع از قیمت دقیق این موتورگیربکس‌ها، باید با کارشناسان نمایندگی دماگ و اشتال در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استعلام قیمت جرثقیل و قطعات