جرثقیل قلی‌زاده (هوک)

بالابر جرثقیل سقفی دماگ سری P و ظرفیت 3 و 5 تن – P600 P35

بالابر جرثقیل سقفی دماگ سریP  بالابری است که توسط شرکت دماگ ساخته شده و به سقف متصل می‌گردد. این بالابر در ظرفیت‌های 3 و 5 تنی موجود است و توسط سیم بکسل بار را جابجا می‌کند. شما می‌توانید بالابر جرثقیل سقفی دماگ سریP  3 و 5 تن – سیم بکسلی را از همین صفحه خریداری کنید.

Demag یک شرکت آلمانی است که در ساخت جرثقیل، بالابر و تجهیزات حمل، تخصص دارد. این شرکت یک رهبر جهانی در صنعت است و طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. بالابرهای Demag به دلیل کیفیت بالا، قابلیت اطمینان و ویژگی‌های ایمنی خود شناخته شده‌اند و در دو نوع بالابرهای زنجیری و سیم‌ بکسلی ارائه می‌شوند. بالابر جرثقیل سقفی دماگ سریP  از انواع سیم بکسلی است.

 

درباره بالابر جرثقیل سقفی دماگ P600 در ظرفیت های 3 و 5 تن –  استوک و دست دوم

بالابر جرثقیل سقفی دماگ سریP  از انواع بالابرهای صنعتی با توان بالا است. این بالابر از سیم بکسل برای بلند‌کردن و جابجایی بارهای سنگین به صورت عمودی استفاده می‌کند. به‌طور کلی بالابرهایی که با استفاده از سیم بکسل کار می‌کنند نسبت به انواع زنجیری، بسیار قوی‌تر هستند. مکانیزم عملکرد انها نیز بسیار متفاوت است. آنها می‌توانند بارهای بسیار سنگین را بلند کنند.

جرثقیل سقفی دماگ P600  دارای یک موتور، گیربکس، درام، قرقره، سیم بکسل و قلاب است. وزن این نوع بالابر نسبت به انواع زنجیری که تنها از موتور، چرخ‌دنده و زنجیر تشکیل شده است، سنگین‌تر بوده و کارایی بیشتری را نیز ارائه می‌دهد.

انواع بالابر سیم بکسلی برای صنایع سنگین مانند صنایع خودروسازی، پتروشیمی، نفت و …. کاربرد دارند. با این حال انواع سبک‌وزن آنها نیز ممکن است برای استفاده‌‌ در صنایع کوچک مناسب باشند. برخی از این بالابرها می‌توانند تا چند صد تن بار را حمل کنند.

بالابر جرثقیل سقفی دماگ سریP  دارای طراحی جمع‌و‌جور است که به آن اجازه می‌دهد در فضاهای تنگ نصب شده و به خوبی کار کند.

مزایای استفاده از بالابر جرثقیل سقفی دماگ استوک 3 تن و 5 تن

استفاده از بالابر جرثقیل سقفی دماگ سریP  3 و 5 تن – سیم بکسلی با مزایای زیر همراه است:

  • امکان انتقال بارهای سنگین
  • کیفیت بسیار بالا
  • برخلاف زنجیر سیم بکسل به یکباره پاره نشده و مشکلات ایمنی کمتری دارد.
  • بالابودن کلاس (حمل بارهای سنگین بدون محدودیت)
  • ایمنی بالا
  • امکان نصب در جاهای کوچک
  • افزایش راندمان کار
  • عدم‌نیاز به نیروی متخصص

 

خرید بالابر جرثقیل سقفی دماگ سریP  3 و 5 تن – سیم بکسلی

اگر نیاز به حمل بارهای سنگین دارید، می‌توانید بالابر جرثقیل سقفی دماگ سری P  را با ظرفیت 3 تا 5 تن از جرثقیل قلی‌زاده خریداری کنید. با خرید این سری از بالابرهای دماگ، می‌توانید ایمنی بیشتری را به محیط کار آورده و بارهای سنگین را به‌راحتی حمل کنید. بالابر جرثقیل سقفی دماگ سری P در مکان‌های سربسته و روی سقف نصب می‌شود و می‌تواند کمک زیادی به افزایش راندمان کار بکند.

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استعلام قیمت جرثقیل و قطعات