جرثقیل قلی‌زاده (هوک)

 کوپلینگ جرثقیل دماگ مدل P و  DH

کوپلینگ جرثقیل دماگ

برند دماگ بخش وسیعی از جرثقیل‌های موجود در بازار را به خود اختصاص داده است. همین امر، نیاز صنایع به کوپلینگ جرثقیل دماگ را افزایش داده و وجود این قطعه را حیاتی و مهم ساخته است. کوپلینگ یا Coupling، قطعه‌ای است که وظیفه انتقال گشتاور از محور موتور به محور ورودی گیربکس را بر عهده دارد. در جرثقیل دماگ، این قطعه، در کلیه حرکات جرثقیل نقش اتصال‌دهنده را ایفا کرده و لاستیک تعبیه‌شده در آن نیز به‌عنوان یک ضربه‌گیر، عمل خواهد کرد.

مجموعه بازرگانی جرثقیل قلی‌زاده، تنها وارد‌کننده تجهیزات جرثقیل‌های سقفی و صنعتی می‌باشد. برای خرید کوپلینگ جرثقیل دماگ مدل P و  DH، این مجموعه یکی از معتبرترین و مطمئن‌ترین گزینه‌های پیش روی شما خواهد بود.

نحوه عملکرد کوپلینگ‌های جرثقیل

محور، در زمان روشن شدن موتور جرثقیل‌ دماگ، در امتداد مرکز شفت، شروع به چرخش می‌کند. کوپلینگ جرثقیل دماگ، واسطه بین موتور و گیربکس بوده و حرکت آنها را در امتداد یکدیگر تسریع بخشیده و ساده‌تر خواهد کرد. کوپلینگ از آلومینیوم دایکاست و هاب فولادی ساخته شده و متشکل از دو بخش مجزا می‌باشد.

یک نیمه کوپلینگ جرثقیل دماگ روی شفت موتور قرار گرفته و در امتداد محور آن حرکت می‌کند. نیمه دیگر این قطعه نیز بر روی گیربکس نصب می‌گردد. به‌منظور سهولت در حرکت و کاهش اصطکاک این دو نیمه کوپلینگ در حین حرکت، یک ضربه‌گیر لاستیکی یا یک غلتک ستاره‌ای شکل بین آنها تعبیه شده است. لاستیک کوپلینگ هم به‌عنوان ضربه‌گیر عمل کرده و هم از آمدن فشارهای لحظه‌ای و ناگهانی به کوپلینگ‌ها پیشگیری خواهد کرد. این لاستیک، همچنین، سبب حذف ارتعاشاتی خواهد شد که در حین حرکت به جرثقیل و قطعات آن وارد می‌شوند. کوپلینگ‌ها با توجه به کارایی و نوع جرثقیل موجود، در اشکال و سایز‌های متنوعی تولید و عرضه می‌گردند.

شمایی از کوپلینگ جرثقیل دماگ

 

مزایای استفاده از کوپلینگ‌ها در جرثقیل

همانطور که پیش از این گفته شد، کوپلینگ جرثقیل در برقراری اتصال بین بخش‌های مختلف ماشین نقش مهمی دارد. در جرثقیل دماگ از این قطعه، به‌منظور اتصال هم‌محور بین گیربکس و موتور استفاده شده و لاستیک تعبیه شده در آن، از وارد آمدن ضربه و فشار به جرثقیل و قطعات آن پیشگیری خواهد کرد. در صورتی که این لاستیک به هر دلیلی دچار مشکل شده و آسیب ببیند، نیازی به تعویض کل کوپلینگ نخواهد بود.

وجود کوپلینگ جرثقیل، به افزایش عمر قطعات دستگاه کمک کرده و از وارد آمدن آسیب‌های جدی به جرثقیل پیشگیری خواهد کرد.

خرید کوپلینگ جرثقیل دماگ با قیمت مناسب

اگر برای جرثقیل دماگ خود، قصد خرید کوپلینگ جرثقیل دماگ مدل P و  DH با‌کیفیت را داشته و به دنبال فروشگاه معتبر می‌گردید، به شما گروه بازرگانی جرثقیل قلی‌زاده را پیشنهاد می‌کنیم. در فروشگاه اینترنتی این مجموعه، کلیه متعلقات و تجهیزات جرثقیل‌های سقفی و صنعتی اورجینال، با قیمت بسیار مناسب به‌فروش می‌رسند. به این مجموعه، که تنها وارد‌کننده قطعات و متعلقات انواع جرثقیل می‌باشد، اعتماد کرده و خریدی رضایت‌بخش را تجربه کنید.

خرید کوپلینگ جرثقیل دماگ اصل از جرثقیل قلی‌زاده

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استعلام قیمت جرثقیل و قطعات